Sağ üst köşede hesap oluştur butonundan Adı, Soyadı, E-mail bilgilerini doldurarak ve oluşturacağınız şifreyle üye olabilirsiniz. Diğer alışverişleriniz için ‘Giriş’ yazan kısımdan oluşturduğunuz şifre ve e-mail bilgileriyle giriş yaparak tekrar sipariş verebilirsiniz.
Üye olmadan alışveriş yapılamamaktadır.
Şifrenizi mi unuttunuz’ a tıklayarak e-mail adresinize gelen mail ile yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.
Kapıda nakit ödeme ve kapıda kredi kartı ile ödeme seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz.
Vereceğiniz siparişlerin teslimatını kendi araçlarımız ve şoförlerimiz ile yapmaktayız.
Arden Sanal Market'te minimum sipariş tutarı 100 TL'dir
Arden Sanal Market’te sunulan ürünler şimdilik sınırlı sayıdadır. Tüm ürünlerimizi bulabilmeniz için gereken çalışmaları sürdürüyoruz.
Gece 00:00’a kadar vereceğiniz siparişlerinizi ertesi gün 12:00-20:00 saatleri arasında teslim ediyoruz. Gece 00:00’dan sonra vereceğiniz siparişlerinizi ise bir sonraki gün teslim ediyoruz.
Yemek kartlarıyla ödeme yapılamamaktadır.
İptal/iade edebilirsiniz.
14 gün.
Manav, şarküteri, kasap ürünlerinde teslimat anında veya aynı gün iade yapabilirsiniz. Sonrasında iade kabul edilmemektedir. Diğer ürünler 14 güne kadar iade edilebilir.
Şimdilik belirli bölgelere hizmet verebilmekteyiz. İstanbul Avrupa Yakasında:
 • Bahçelievler
 • Bağcılar
 • Başakşehir
 • Bayrampaşa
 • Esenler
 • Güngören
 • Küçükçekmece
 • Sultangazi
 • Eyüp
 • Gaziosmanpaşa
İstanbul Anadolu Yakasında:
 • Üsküdar
 • Ümraniye
 • Beykoz
 • Çekmeköy
 • Sancaktepe
 • Ataşehir
Maalesef bu durumda siparişiniz iptal edilecektir.
Şehir dışına şu an için sipariş verilememektedir.
Verilen siparişteki kiloya en yakın olacak şekilde tartılır.
Siparişiniz onaylanana kadar ürün ekleyebilirsiniz.
Covid-19 salgını nedeniyle araçlarımız tamamen dezenfekte edilmekte olup, ürünleriniz personellerimiz tarafından eldivenlerle hazırlanır.
Ürünler size teslim edilirken hem sizlerin hem çalışanlarımızın sağlığını korumak amacıyla sosyal mesafeye dikkat edilerek siparişleriniz teslim edilir.
Arden Sanal Market'te minimum sipariş tutarı 100 TL'dir.
Arden Sanal Market'te minimum sipariş tutarı 100 TL'dir. Siparişleriniz için alınacak hizmet bedeli aşağıdaki gibidir:

 • 100 TL – 149,99 TL arası 9,50 TL (KDV Dahil)
 • 150 TL – 199,99 TL arası 4,50 TL (KDV Dahil)
 • 200 TL ve üzeri ücretsiz
SATICI, operasyonel olarak belirlediği ya da belirleyeceği uzak dağıtım bölgelerine, belirlediği ya da belirleyeceği minimum sipariş tutarları dahilinde teslimat yapma hakkını saklı tutar.
İade ve değişim işlemlerinde 6502 no’lu Tüketicinin Korunması Kanunu kapsamında fatura veya fiş ibrazı gerekmektedir.
Sipariş ettiğiniz ürün öngörülenden fazla talep görmüş veya anlık olarak tükenmiş olabilir. Ürün stokta olmadığı için bedeli faturanıza yansıtılmamıştır.
Online alışverişlerde siparişinizi hazırlarken sipariş adedine, içeriğine uygun olarak ürünlerinizin hijyenik ve güvenli teslimatını gerçekleştirecek kadar poşet kullanarak size fatura ediyoruz. Örneğin; 2 poşet kullanıldıysa 50 kuruş fatura tutarınıza eklenmektedir.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Kararı Uyarınca Plastik Poşetler Hakkında Bilgilendirme 1 Ocak 2019 tarihi itibari ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın kararı uyarınca plastik poşetler adedi 25 kuruş olarak ücretlendirilecektir. Poşet bedeli siparişinizin hazırlanma aşamasında (sipariş kapasitenize göre) belirlenecek olup sipariş tutarınıza yansıtılacaktır.Siparişinizi hijyenik ve güvenli taşıma standartlarımız çerçevesinde olabilecek en az poşet kullanımı ile size ulaştırmaya çalışacağız. Yakında, plastik poşete alternatif olacak teslimat seçeneklerini de tercihinize sunacağız.
İade ve değişim koşullarımızda da belirttiğimiz üzere poşet iadesi kabul edilememektedir. Ayrıca kullanılan bir poşetin hijyen koşulları gereği tekrar kullanılmasının mümkün olamayacağı ve geri dönüşüme girmesi gerektiği için iade edilmesi mümkün olamamaktadır.
Siparişinizde gıda güvenliği gereği birbiriyle yan yana durmasında sakınca olmayan ürünler varsa doğayı kirletmemek ve size ek masraf yaratmamak adına en az poşet ile siparişinizi hazırlıyoruz.
Sanal market operasyonu şu an için belirli şubelerde başlamıştır. En kısa zamanda yeni şubelerimiz de eklenecektir. Bu konuda çalışmalarımız devam etmektedir.
Maalesef şu an için böyle bir uygulamamız yoktur. Bu alanda çalışmalarımız devam etmektedir.
Master ve Visa kartlarından yapabilirsiniz.
Sitemiz üzerinden Canlı Destek hattına sipariş numaranız ile bildirmeniz yeterlidir.
Sipariş notu bölümüne isteklerinizi yazabilirsiniz.
Yasal mevzuat kapsamında çift kat kalınlığı 15 mikron ve altında olan 500 x 350 mm ebadından küçük saplı veya sapsız poşetlerden ücret alınmamaktadır. Meyve ve sebze poşetlerimiz bu kapsama girdiğinden müşterilerimize herhangi bir ücret yansıtmıyoruz.
Evet, tüm banka kartlarını kullanabilirsiniz.
Online satış sitemizde yer alan ürün içerik bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Arden Sanal Market'e iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün içerik bilgileri ile online satış sitemizde bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması durumunda sorumluluk tamamen ilgili ürünün tedarikçi firmasına aittir.
Mevcut sipariş yoğunluğuna göre %90 aynı gün teslim edilmektedir. Gün içerisinde vereceğiniz siparişleriniz en geç ertesi gün teslim edilmektedir. Siparişinizin ne zaman teslim edileceği konusunda "Canlı Destek" alanından ya da WhatsApp destek hattımızdan öğrenebilirsiniz. WhatsApp destek hattı: 0506 050 33 11