Raid Elektro Mat Tablet Sinek Kovucu 20'li

Raid Elektro Mat Tablet Sinek Kovucu 20'li

Raid Karınca Yemi

Raid Karınca Yemi

Raid Gece&Gündüz Sistem Sinek Kovucu

36,95 ₺
Stok durumu : Stokta var
SKU
100627
Adet

Raid Gece&Gündüz Sistem Sinek Kovucu

 

Raid Gece & Gündüz yepyeni bir teknolojiye sahiptir.
Bir adet elektro ısıtıcının, sıkıştırılmış kum içeren özel yedek ünitesi ile birleşmesinden oluşur.
Elektro ısıtıcının önündeki kırmızı ışığın yanması, cihazın çalıştığını gösterir.
Gece-gündüz 24 saat kullanıldığı takdirde 10 gün boyunca etkilidir.

Ürünü birleştirmek için: Folyoyu yırtınız ve yedek ünitesini plastik kısmından tutarak çıkartınız. Yedek ünitesini elektro ısıtıcının arkasına yerleştiriniz ve saat yönünde çevirerek sabitleyiniz.

Ürünü etkinleştirerek sivrisinek ve karasineklerden korunmaya başlamak için elektro ısıtıcıyı 220V’luk prize takınız. Ürünü prize istediginiz yönde takabilirsiniz. Kırmızı ışık ürünün etkin hale geçtigini gösterir. Karasinek ve sivrisineklere karşı etkili formül, elektro ıstıcının prize takılmasından sonra 5 dakika içinde etkin hale geçecektir.

Ürünün bittigini nasıl anlayacaksınız? Yedek ünitesinin üzerinde duran gümüş folyoyu çıkardıgınızda ürünün üzerinde mavi likit içeren kullanım göstergesini göreceksiniz. Sadece elektro ısıtıcı prize takılı olduğunda, yedek ünitesinin içindeki sıvı buharlaşarak etrafa yayılacaktır. Sıvı kısım kuruduğunda yedek üniteyi yenisi ile degiştirebilirsiniz.

Ürünü etkisiz hale getirmek için elektro ısıtıcıyı prizden çekmeniz yeterlidir.

Cihazın yalnızca tavsiye edilen buharlaştırıcı madde ile kullanılması gerekir. Diğer maddelerin kullanımı zehirlenme veya yanma tehlikesine neden olabilir.

SOLUMA: Özel bir gereklilik yoktur.

YUTMA: Kusmayınız. Ağzı suyla çalkalayınız. Hemen tıbbi yardım alın. Bilinci yerinde olmayan kazazedeye ağızdan bir şey vermeyin.

CİLTLE TEMAS: Kirlenmiş kıyafetleri hemen çıkarın. Cildi sabun ve suyla iyice yıkayın. Yıkadıktan sonra tahrişin gelişmesi halinde doktora başvurun. Tekrar kullanmadan önce kıyafetleri yıkayın.

GÖZLERLE TEMAS: Gözleri bol suyla yıkayın. Yıkadıktan sonra tahrişin gelişmesi halinde doktora başvurun.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Raid Gece&Gündüz Sistem Sinek Kovucu
Verdiğiniz Puan